Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cud w Terespolu: Matka Boża płacze wonnymi łzami

Utworzony przez dopalacz, 19 października 2010 r. o 16:17
siomik napisał:
A ja jestem ciekawy dlaczego te obrazki zawsze placza a nie np.sie smieja albo ziewaja...A cudem mozna nazwac to jak kalece bez nog odrosna nogi..Niech ktos powie czy taki cud gdzies widzial...ciemny narod az strach:)))
Owszem zdarzyło się coś takiego - a oto tytuł książki "Znak dla niewierzących" Vittorio Messori - chłopak który stracił nogę i za sprawą cudu odrosła mu - polecam poczytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COX napisał:
A ty jesteś niewierzącym popaprańcem, który umie tylko drwić i obrażać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ty jesteś "biblijnym analfabetą", który ma jak widać "zaślepki na oczach" i chołubi uprzedzenia do wszystkich, którzy są nieco bardziej od ciebie rozgarnięci i nie okazują nikomu wrogości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuzanna napisał:
Owszem zdarzyło się coś takiego - a oto tytuł książki "Znak dla niewierzących" Vittorio Messori - chłopak który stracił nogę i za sprawą cudu odrosła mu - polecam poczytać
Jest tez ksiazka Harry Poter i tez mam w to wierzyc zwyczajna fikcja i tyle pokaz mi dowod namacalny chetnie bym to zobaczyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, obyście mieli czas by sie nawrócić bo Pan Bóg nawet najwiekszym grzesznikom przebacza. Jest takie mądre przysłowie : ten sie śmieje kto się śmieje ostatni, oby Wam wybrańcy ubliżający Bogu, Bóg Miłosierny dał czas na nawrócenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, obyście mieli czas by sie nawrócić bo Pan Bóg nawet najwiekszym grzesznikom przebacza. Jest takie mądre przysłowie : ten sie śmieje kto się śmieje ostatni, oby Wam wybrańcy ubliżający Bogu, Bóg Miłosierny dał czas na nawrócenie
Popieram Cię Krzysiek odnośnie tematyki "nawrócenia" i warto przypomnieć każdemu, że biblia n.t. mówi tak: "Albowiem łaską jesteście Zbawieni, i nie pochodzi to od was, lecz jest darem od BOGA, aby nikt się z uczynków przed BOGIEM nie chlubił" Efezjan 2:8,9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Jest tez ksiazka Harry Poter i tez mam w to wierzyc zwyczajna fikcja i tyle pokaz mi dowod namacalny chetnie bym to zobaczyl...
Sądzę, że więcej jest ludzi na świecie którzy wierzą, że wydarzenia opisane w "Znaku dla niewierzących" wydarzyły się naprawdę niż takich którzy wierzą , że Harry Poter i jego świat istnieją w rzeczywistości. Wydaje mi się (podkreślam - WYDAJE mie się - ponieważ nie znam Cię osobiście i nie mogę wypisywać opinii pewnych an 100%), że nawet gdybyś na własne oczy zobaczył cud to i tak byś nie uwierzył - myśląc, że to jakaś sztuczka iluzjonisty lub coś w tym stylu. Nie patrysz obiektywnie, nie szukasz prawdy obiektywnie. Zakładasz, że skoro Ty tego nie widziałeś na własne oczy to na pewno to nie jest prawda. Tak samo możesz stwierdzić, że np nie istnieje coś takiego jak wieloryb bo nie widzialeś go na własne oczy - choć nie wiem może widziałeś. Oczywiście rozumiem, że na podstawie tego tylko, że napisałam, że coś takiego się kiedyś zdarzyło mi nie wierzysz- masz do tego prawo. Ale chętnie porozmawiałabym z Tobą, gdybyś jednak zechciał pzreczytać tą książkę. Nie z nastaiweniem, że to bajka ani również nie z nastawieniem, że to prawda. Proszę jedynie o podejście typu "nie wiem czy to prawda, ale to jest możliwe, dlatego chcę to poznać i się przekonać" PS. Nie wiem czy odpowiednio napisałam to co chciałam wyrazić. Być może trochę namotałam, za co z góry przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robin napisał:
A ty jesteś "biblijnym analfabetą", który ma jak widać "zaślepki na oczach" i chołubi uprzedzenia do wszystkich, którzy są nieco bardziej od ciebie rozgarnięci i nie okazują nikomu wrogości !!!
Nie mam do nikogo uprzedzeń, ani też klapek na oczach. Myślę też, że jestem dość dobrze rozgarnięty. Poprostu wpienia mnie to, że ktoś mówi najpierw o polityce miłości a potem mówi ,,dorżnąć te watachy", ,,wypatroszyć kaczkę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Cox za moje aluzje pod Twoim adresem. Po zapoznaniu się z tym co napisałeś w odpowiedzi, wydajesz się naprawdę obiektywny i nie mam Ci nic do zarzucenia, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna ta agresja. Nikt nikogo nie zmusza aby wierzył, ani aby nie wierzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Dziwna ta agresja. Nikt nikogo nie zmusza aby wierzył, ani aby nie wierzył.
Wydaje się logiczne na pierwszy rzut oka co piszesz Jacku, tylko że nie dostrzegasz meritum wiary np tego, że jest na świecie bardzo wielu ludzi uwarzających się za wierzących, ale tylko garstka występuje jako ZAWIERZAJĄCYCH SIĘ. Nie trzeba się bardzo zastanawiać, iż występuje pomiędzy nimi różnica ...i co ona oznacza dla każdego zainteresowanego i niezainteresowanego... Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z apostołów z Jezusem włącznie, nie nauczał wcale ani nie kierował słuchaczy aby szukali wstawiennictwa u Maryi - Biblia n.t. całkowicie milczy! Więc jak zwykle odpowiedzi dostarczył rozum ludzki, w tym przypadku tzw. wielkie Magisterium Nauczycielskie z Watykanu, które najwyraźniej zapomina lub nie chce aby ludzie się o tym kiedykolwiek dowiedzieli, iż SŁOWO BOŻE w Biblii przestrzega każdego - niezależnie kim by on nie był na przestrzeni wieków, czy to papieżem, popem, czy jakimś pastorem protestanckim, że nie może do Biblii dobrowolnie cokolwiek dodawać, jak i nie może z niej cokolwiek ujmować pod groźbą przekleństwa, które go bez wątpienia spotka !!! Dla zainteresowanych którzy wątpią i czy się zastanawiają czy to jest prawda odsyłam do lektury tych wersetów, które znajdziecie w Biblii: (Apokalipsa Św. Jana 22:18-19). Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były katolik napisał:
Żaden z apostołów z Jezusem włącznie, nie nauczał wcale ani nie kierował słuchaczy aby szukali wstawiennictwa u Maryi - Biblia n.t. całkowicie milczy! Więc jak zwykle odpowiedzi dostarczył rozum ludzki, w tym przypadku tzw. wielkie Magisterium Nauczycielskie z Watykanu, które najwyraźniej zapomina lub nie chce aby ludzie się o tym kiedykolwiek dowiedzieli, iż SŁOWO BOŻE w Biblii przestrzega każdego - niezależnie kim by on nie był na przestrzeni wieków, czy to papieżem, popem, czy jakimś pastorem protestanckim, że nie może do Biblii dobrowolnie cokolwiek dodawać, jak i nie może z niej cokolwiek ujmować pod groźbą przekleństwa, które go bez wątpienia spotka !!! Dla zainteresowanych którzy wątpią i czy się zastanawiają czy to jest prawda odsyłam do lektury tych wersetów, które znajdziecie w Biblii: (Apokalipsa Św. Jana 22:18-19). Pozdrawiam wszystkich
"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia" Ap 12,1n A kim teraz jesteś? Chrzest wyciska niezacieralne znamię na twoim sercu! Pozdrawiam Cię Katoliku choć się nim już nie nazywasz to Pozdrawiam Cię w Panu Bracie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marievvex w ten czas jak to czytasz to pisz na gg: 23579998 w ten czas to ja lumpasy, w ten czas wracamy do gnicia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lumpasy napisał:
marievvex w ten czas jak to czytasz to pisz na gg: 23579998 w ten czas to ja lumpasy, w ten czas wracamy do gnicia!
dzisiaj złoto jutro błoto, dzisiaj życie jutro gnicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
dzisiaj złoto jutro błoto, dzisiaj życie jutro gnicie.
dzisiaj g.ówno jutro g.ówno! zawsze bedzie wszystkim równo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat ory napisał:
dzisiaj g.ówno jutro g.ówno! zawsze bedzie wszystkim równo!
"Albowiem mowa o krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną, natomiast dla nas, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą" (I Koryntian 1:18) "Bo głupstwo Boże jest mędrsze niż ludzie, a słabość Boża mocniejsza niż ludzie" (I Koryntian 1:25) "Ale człowiek zmysłowy nie przyjmuje tych rzeczy, które są z Ducha Bożego, bo są dlań głupstwem, i nie może ich poznać, gdyż należy je duchowo rozsądzać" (I Kor. 2:14)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w Jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie" (I Kor. 1:21) "Szukajcie Pana, dopóki można GO znaleźć, wzywajcie GO dopóki jest blisko! Niech bezbożny porzuci swoją drogę, a przestępca swoje zamysły i niech się nawróci do Pana, aby się nad nim zlitował, do naszego Boga, gdyż jest hojny w odpuszczaniu! Bo myśli moje, to nie myśli wasze, a drogi wasze, to nie drogi moje - mówi Pan" (Izajasza 55:6-9) P.S.: może Was nie zgorszyłem tym co napisałem i co pragnę jeszcze nieco napisać, ale SŁOWO BOŻE nie wdaje się z człowiekiem w żadne kompromisy, tylko wszystko nazywa po imieniu, a więc co jest czarne - czarnym, co jest białe - białym... I wielu ludzi intuicyjnie wyczuwa, że słowa pochodzące z Biblii mają nadprzyrodzoną moc, która obnaża ich powierzchowne nominalne chrześcijaństwo, dlatego nie dziwi mnie to, że wielu ludzi unika z konfrontowania się z nią, ponieważ ich wierzenia w BOGA pozostawiają wiele do życzenia w jej świetle ... Modlę się za Was abyście byli zbawieni i nawrócili się do Pana Jezusa, kiedy jeszcze jest czas łaski, bo Pan jest już blisko... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale, nie tylko test... lecz przede wszystkim zachęta do zmiany nastawienia wobec tego co ma nam przez cały czas do zaoferowania Boża Łaska, na którą nie można w żaden sposób zapracować, ponieważ jest nam dana z góry, i w niej jest objawiona Miłość Boża do ludzi i zbawienie wyłącznie w Osobie J. Chrystusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...